Bakı Slavyan Universitetinin 2010-2012-ci illərdə məzunu olmuş və hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssislər haqqında məlumat

Adı, soyadı, atasının adı

Bitirdiyi ixtisas və il

Çalışdığı təşkilat

Tutduğu vəzifə

1

İbrahimova Firuzə Kamal

Tərcümə 2011

BSU Nəşriyyat şöbəsi

Operator

2

Həmdullayeva Ülkər Qoşqar

Tərcümə 2011

BSU Ukrayna Tədris Mədəniyyət Mərkəzi

Operator

3

Əhmədova Gülnar Məhəmməd

Azərbaycan dili və ədəbiyyatının tədrisi metodikası və metodologiyası, 2011

BSU Tələbə və məzunlarla iş şöbəsi

Operator

4

Hüseynova Leyla Xanhüseyn

Radio-tele jurnalistika, 2011

BSU Jurnalistika kafedrası

Laborant

5

Novruzova Mehri Elman

Pedaqogika nəzəriyyəsi və tarixi, 2011

Azərbaycan Dİllər Universiteti

laborant

6

Qasımova Şəbnəm Rasim

Magistratura, 2011

BSU Avropaşünaslıq kafedrası

Laborant

7

Əliyeva Elina Abas qızı

Azərbaycan ədəbiyyatı, 2011

XXI əsr Beynəlxaql təhsil və innovasiya mərkəzi

Müəllimə

8

Alazova Tamila Telman qızı

Regionşünasliq (Rusiya), 2012

Obermeyer GmbH

Bakı ofisinin team assistantı

9

Bağırova Leyla Taleh qızı

Magistratura, 2012

BSU Magistratura şöbəsi

İnspektor

10

Əsədova Səidə Cavanşir

Magistratura, 2011

N.Nərimanov adına 248 saylı orta məktəb

Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəlliməsi

11

İbrahimova Heyran Şahin qızı

Pedaqoji, 2011

BSU Rusiya tədris mədəniyyət mərkəzi

Operator

12

Məmmədova Şəbnəm Yasin qızı

Beynəlxalq münasibətlər, 2012

Rabitə və İnformasiya Texnologiyaları Nazirliyi. Strateji planlaşdırma və elmi potensial şöbəsi

Aparıcı məsləhətçi

13

Babayev Hikmət Hümbət oğlu

Beynəlxalq münasibətlər, 2011

Access Bank Müştəri xidmətləti departamenti

Mütəxəssis

14

Əbilova Firuzə Rahib qızı

Filologiya, 2011

Caspian Shipyard Company (CSC)

Office assistant

15

Mahmudova Aygün Vahid qızı

Filologiya, 2011

“Hərbi and” qəzeti

Müxbir

16

Malaxova Anna İqoryevna

Filologiya, 2011

BSU “Tərcümə problemləri”elmi tədqiqat laboratoriyası

Operator

17

Hacıyeva Aysel Vəliyəddin qızı

İTPM, 2011

BSU-nun nəzdindəki məktəb təhsil kompleksi

Assistant

18

Cəlilova Fidan Şərif qızı

Magistratura, 2012

BSU-nun nəzdindəki məktəb təhsil kompleksi

Azərbaycan dili müəlliməsi

19

Xamedova Rumiyə Saidovna

Beynəlxalq münasibətlər, 2011

Chinar MMC

Menecer

20

Qarayeva Günay Nizami qızı

Beynəlxalq münasibətlər, 2011

Chinar MMC Beynəlxalq münasibətlər

Şöbə menecceri

21

Vəliyeva Nigar Vəli qızı

Pedaqoji, 2011

Caspar (Azərbaycan Dövlət Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi)

Baş administrator

22

Balakişiyeva İlahə Əli qızı

Pedaqoji, 2011

H.Əliyev adına Beynəlxalq hava limanı, Təhlükəsizlik xidməti

 

23

Bəhmənli Səid Hüseynağa oğlu

Pedaqoji, 2011

Farm Qrup Şirkətlər qrupu

 

24

Cəfərova Elvira Cəfər qızı

Pedaqoji, 2011

“Tağıyev” şirkəti

Kadrlar üzrə mütəxəssis

25

Əliyev Hünər Ağa oğlu

Pedaqoji, 2011

Ucar rayonu, Müsüslü kənd ümumi orta məktəb

Dərs hissə müdiri

26

Rzayev Əfqan Şirvan oğlu

Regionşünaslıq, 2011

IWM-Baku

Reklam agenti

27

Ağayev Salman Şahin Fəxri məzun

Beynəlxalq münasibətlər, 2012

Telecom İnvest MMC Network

Network Adminstrator

28

Atakişiyeva İradə Nizami

Azərbaycan dili, 2010

BSU  Analitik Informasiya Mərkəzi

Elmi işçi

29

Zeynalova Günel Əbülfət qızı

Regionşünaslıq (Türkiyə), 2010

BSU Əcnəbi tələbələrlə iş üzrə dekanlıq

İnspektor tərcüməçi

30

Mövsümova Yaqut Sərdar

Regionşünaslıq, 2010

BSU Beynəlxalq münasibətlər dekanlığı

Tədris məntəqəsi müdir

31

Qurbanova Ayan Faiq

Filologiya, 2010

CMC tərcümə mərkəzi

Tərcüməçi (rus-azərbaycan)

32

Juçkova Milana Aleksandr

Filologiya, 2010

Rus səfirliyi Rusiya Mədəniyyət və Təhsil MərkəBu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.

Mətbuat katibi

33

Ələkbərova Əzizə Həsən

Magistratura, 2010

AMEA-nın Əlyazmalar İnstitutu

Böyük laborant

34

Gülməmmədov Rəşad Rövşən

BM, 2010

MBASK sığorta şirkəti satış şöbəsi

Satış üzrə nümayəndə

35

Məmmədli Valid Lütfəli

BM, 2010

E and I International AZ AB

Projector director assistant

36

Rəhimova Əminə Rəhman

Tərcümə, 2010

“Meqasoft” ingilis dili və kompyuter kursu (Sumqayıt)

Müəllimə (ingilis dili)

37

Qurbanova Sənubər Fəzayıl

Filologiya, 2010

Modern.az internet qəzet

Jurnalist

38

Qaibova Mədinə Məzahir

Filologiya, 2010

“Kava-Engineering” company

Office menecer

39

Qasımova Nigar Zahir

Tərcümə, 2010

“Stimul” hazırlıq kursu

Ingilis dili müəlliməsi

40

Məmmədova Bahar Qurban

Pedaqoji, 2010

“Möcüzələr ölkəsi” özəl baxçası

Rus dili müəlliməsi

41

Hüseynova Mələk Elxan

Magistratura, 2010

BSU Rus dili və onun tədrisi metodikası kafedrası

Laborant

42

Qaragözova Elnarə Elxan

Magistratura, 2010

BSU Azərbaycan ədəbiyyatı kafedrası

Laborant

43

Mustafayeva Günel Müstəqim

BM, 2010

Azərbaycan Beynəlxalq Bankı Şamaxı filialı Əməliyyat şöbəsi

Aparıcı mütəxəssisi

44

Abdullazadə Qumru Asəf

Pedaqoji, 2010

Internews (proyekt “Qarabağ problemi”)

 

45

Axundova Almaz Mehdi

Filologiya, 2010

Space teleradio

Radio üzrə efir operatoru

46

Ağayeva Gülarə Elxan

Filologiya, 2010

ATV telekanalı “Avtostar” verilişi

Aparıcı

47

Əliyeva Şəfiqə Etibar

Jurnalistika, 2010

Dəmirbank Pərakəndə satış şöbəsi

Mütəxəssis

48

Fəttayeva Elvira Əbülfət

Jurnalistika, 2010

Azərbaycan Metanom Company

Tərcüməçi (rus-ingilis)

49

Şahməmmədova Nailə Nadir

Filologiya, 2010

“Azərbaycan qadını” jurnalı

Jurnalist

50

Verdiyeva Elmira Müqayis

Magistratura, 2010

BSU Tərcümə problemləri laboratoriyası

Laborant

51

Qurbanova Ayan Faiq

Filologiya, 2010

World Biznes Center

Marketinq üzrə menecer

52

Babayeva Fatimə Yusif

Filologiya, 2010

World Biznes Center

Office meneceri

53

Yusifova Aksana Aliyevna

Magistratura, 2010

ANS PRESS Nəşriyyat evi

Tərcüməçi Azərbaycan – Rus

54

Vəliyev Anar Nəcməddin oğlu

Magistratura, 2010

Xaçmaz ray. Müşkür kənd orta məktəbində

Rus dili müəllim

55

Mehdiyeva Leyla Dilqəm

Tərcümə, 2010

Röyal Ekspress sürətli poçt daşınma xidməti

Satış üzrə menecer

56

Əkbərova Aysel Vaqif

Pedaqoji, 2010

Zaman hazırlıq kursları

Rus dili müəlliməsi

57

Qədirova Gülnar Saday

Pedaqoji, 2010

Öndər elm və tədris mərkəzi

Rus dili müəlliməsi

58

Əliyeva Sevinc Əliyar

Tərcümə, 2010

Gold language dil kursları

İngilis dili müəlliməsi

59

Abbasova Leyla Müzadil

Magistratura, 2010

1. Azərbaycan Televiziya və Radio Verilişləri Qapalı Səhmdar Cəmiyyeti Proqram Direktorlugunun Buraxılış və Əlaqələndirmə şöbəsi

Redaktor

60

Bağırova Arzu Əhəd

Regionşünaslıq, 2010

Qobustan Milli bədii-tarixi qoruğu

Bələdçi

61

Əzizova Gülşən İlqar

Filologiya, 2010

Qızıl Aypara cəmiyyəti

Gənclər komitəsinin təlimatçısı

62

Əkbərova Leyla Tomar

Filologiya, 2010

H.Əliyevin irsinin davamçıları elektron kitabxana

Tərcüməçi (rus-ingilis)

63

Vəlixanova Sofiya Kərimxan

Magistratura, 2010

Savalan hazırlıq kursları

Rus dili və ədəbiyyatı müəlliməsi

64

Həmidova Gülnar Rəfael

Pedaqoji, 2010

Nəsimi rayonu Tahir Həsənov adına 23 saylı orta məktəb

Laborant

65

Rzayeva Əfsanə Ağarəhim

Filologiya, 2010

Azintrans RA MMC ( dəmir yolu ilə bağlı özəl şirkət)

Katibə

66

Dadaşova Maya Azər

Magistratura, 2010

Azərbaycan Musiqi Mədəniyyəti dövlət Muzeyi

Böyük elmi işçi

67

Hacıyeva Ramilə Camal

Filologiya, 2010

Uniser özəl lisey (BSU magistraturada oxuyur)

Tərbiyəçi

68

Məstəlili Şəbnəm Eldar

Filologiya, 2010

Azərbaycan Müəllimlər İnstitutunun Cəlilabad fililalı

Dünya ədəbiyyatı müəlliməsi, tyutor

69

Talıbova Mirzəhra Mirəli

Filologiya, 2010

Lingua Franca dil və kompüter kursları

Rus dili müəlliməsi

70

Mustafayev Ramil Oktay

BM, 2010

Caspian Plaza (BSU magistraturada oxuyur)

Senior help desk

71

Qaraşova Afaq Qənimət

Magistratura, 2010

Xarici Dillər Universiteti

İngilis dili müəlliməsi

72

İbrahimova Nigar Hacıəli qızı

İTPM, 2010

Bakı Mənzil Kommunal Layihə İnstitutu

Operator

73

Qarayeva Şahəstə Zahid qızı

BM, 2010

Azərbaycan Dəmir Yolları Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti. Maliyyə şöbəsi(03.03.1988)

Operator

74

Sadıqova Aytən Nəriman qızı

Filologiya, 2010

“Avromed” tibbi firma

Operator

75

Vəzirov İbrahim Yusif

BM, 2010

“Sərin” otelində

Növbə meneceri

76

Əliyeva Nərgiz Nizami qızı

Pedaqoji, 2010

ATV telekanalında “ATV maqazin” verilişi

Müxbir

77

Yunusova Günay Məhiyəddin

Filologiya, 2010

İlyas Əfəndiyev adına Elitar Gimnaziya

Şagird birliyinin sədri

78

Abdullayeva Şəlalə Əlövsət qızı

Filologiya, 2010

Qəbələ rayonu Böyük Pirəlli kənd orta məktəbi

Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəlliməsi

79

Yaqubova Çinarə Qədim qızı

Tərcümə, 2010

Neftçilərin hüquqlarını müdafiə təşkilatı

Tərcüməçi (ingilis-azər)Layihə rəhbərinin assistantı

80

Əlizadə Aydın Oqtay oğlu

Region, 2010

Bakcell MMC

Texnik

81

Səmədova Şamaxı Akif qızı

Region, 2010

“Avrasiya” tərcümə mərkəzi

Tərcüməçi (türk-azər)

82

Tağıyev Məhəmməd Niyazi oğlu

Jurnalistika, 2010

“Politet” qəzeti

Müxbir

83

İbrahimova Nigar Manaf qızı

Tərcümə, 2010

“British school in Baku” Odlar Yurdu Universiteti nəzdində orta təhsil məktəbi

Ingilis dilli ibtiadi sinif müəlliməsi

84

Mərdanov Əli Telman qızı

Tərcümə, 2010

Suraxanı Rayon Bələdiyyəsi Ərazi İdarəetmə Şöbəsi

Müdir

85

Deniz Ummahan Sadik

Filologiya, 2010

Deluxe Kamin-Şömine

Yönetici assitant

86

Hüseynova Nigar Behbud qızı

Magistratura, 2010

Sabunçu rayonu Xavər Vəliyev adına 75 №-li orta məktəb

İbtidai sinif müəlliməsi

87

Əliyeva Vəzifə Vaqif qızı

Tərcümə, 2010

Ədliyyə Nazirliyi Məhkəmə Ekspertizası Mərkəzi(06.09.1987)

Tərcüməçi

88

Abdullayeva İlahə Səidbəy qızı

Filologiya, 2010

Parabank(29.08.1988) 

Reseption

89

Əliyeva Pərvin Ədil qızı

Pedaqoji, 2010

“Genius” tədris mərkəzi(27.03.1988)

Rus dili müəlliməsi

90

Ələsgərova Dilarə İlham qızı

Tərcümə, 2010

Mingəçevir İdman və Turizm Kolleci

Ingilis dili müəlliməsi

91

Beybutova Elona Mahmudovna

Filologiya, 2010

Aile-hekim.az tibbi sayt mətbuat xidməti

Rəhbər

92

İsmayılova Fəxriyyə Nadir qızı

Pedaqoji, 2010

Yasamal rayonu 71 saylı orta məktəb

Ibtidai sinif müəlliməsi

93

Abdullayeva Zaira Arifovna

Filologiya, 2010

“Savalan” hazırlıq kursu

Rus dili müəlliməsi

94

Quliyeva Yazgül Amil qızı

İTPM, 2010

BSU “Dom russkoy kniqi”

Məsləhətçi

95

Hənifəyeva Səadət Həsən qızı

Jurnalistika, 2010

Səhiyyə Nazirliyinin İctimai Səhiyyə və İslahatlar Mərkəzi. Səhiyyə komminikasiyası və ictimai əlaqələr şöbəsi

İctimaiyyətlə əlaqələr üzrə meneccer

96

Əhmədova Məltəm Bədirxan

BM, 2010

Diasporalarla iş üzrə Dövlət Komitəsi. İnformasiya və Təbliğat şöbəsi

Operator

97

Hüseynova Eleonora Azad qızı

BM, 2010

Qılıncoynatma Federasiyası(24.03.1991)

Vitse prezidentin assistantı

98

Verdiyeva Elnurə Müqayis qızı

Magistratura, 2010

BSU Tərcümə problemləri elmi tədqiqat laboratoriyası

Laborant (09.10.1986)

99

Qədimli Şəms Müsabir qızı

Pedaqoji, 2010

Dövlət Gömrük hospitalının xəstə xidmətləri

Qeydiyyatçı-koordinator

100

Talıbova Mirzəhra Mirəli qızı

Filologiya, 2010

“Linqua-Fransa” kursları

Rus dili müəlliməsi

101

Hüseynov Mixayıl Elxan oğlu

Regionşünaslıq, 2010

British Petrol

Referent

102

Manafova İnarə Aydın qızı

Regionşünaslıq, 2010

Ropit Slushin

Reseption

Ziyarətçi: bu gün - 10 | bu ay - 319 | cəmi - 23073
2014. Bakı Slavyan Universitetinin 2010-2012-ci illərin məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates