BDU-nun Kimya və Biologiya fakültələrinin məzunu olmuş və hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssisləri haqqında məlumat

 

Kimya fakültəsi üzrə

1

Aslanov Asim Müsənnif

Tətbiqi kimya 2012

Azərsun, inspektor

2

Babazadə Asəf Məhərrəm

Tətbiqi kimya 2012

AMEA-nin Neft Kimya Prosesləri İnstitutu, kimyaçı

3

Qarazadə İsmayıl Məcid

Tətbiqi kimya 2012

AZMECO lab.

4

Qurbanova Günel Elxan

Tətbiqi kimya 2012

Şirin şirkəti

5

Qəhrəmanova Gülnar Qurban

Tətbiqi kimya 2012

FHN-nin Su ehtiyatları agentliyi

6

Oruclu Tural Məhəmmədəli

Tətbiqi kimya 2012

Azərsu, kimyaçı-tex.

7

Seyidməmmədov Fuad Rəhim

Tətbiqi kimya 2012

Azərsun, nümunəçi

8

İmanov Əziz Yusif

Tətbiqi kimya 2012

Azərsun, nümunəçi

9

Süleymanova Zəbər Elxan

Tətbiqi kimya 2012

Azərneftyağ Neft Emalı zavodu,

10

Yusibov Sədddam İsməli

Tətbiqi kimya 2012

Azərsu Gəncə fil. Kimyaçı-tex.

11

Rəfiyev Ziya Əli

Tətbiqi kimya 2012

Ulduz şirkəti, inspektor

12

Əliyeva Mehri Bahadur

Tətbiqi kimya 2012

Azərsun, lab.

13

İsayeva Nərminə Musa

Tətbiqi kimya 2012

ADNA, lab.

14

Ağayev Fərid Muradəli

Kimya

AİLC şirkətində kimyaçı laborant

15

Ələkbərov Seymur

Kimya

Azər Körpü

16

Babayev Qoşqar

Kimya

Ekologiya və TSN

17

Ağayeva Röya

Kimya

Standartlaşdırma idarəsi

18

Salmanov Cavanşir Salman

Kimya 2008

Qafqaz Universiteti, bölmə müdirinin müavini

19

Əmrahova Pərvanə

Kimya

ATU müəllimə

20

Ağaməmmədova Səriyyə

Kimya

Kimya prob.institutu

21

Əliyeva Zümrüd

Kimya

MDU Baki filialı

22

Kazımova Səbinə

Kimya

MDU Bakı filialı

23

Abdullayev Vasif

Kimya 2008

Gəncə FHN

24

Əliyeva Vüsalə

Kimya

Xüsusi Dövlət mülki xidməti

25

İmamverdiyeva(Sərxanova) Sevinc

Kimya

Bakı Dövlət Sosial İqtisad kolleci

26

Əhədov Əhməd

Kimya

Radiasiya problemləri

27

Səfərov Tural

Kimya

Radiasiya problemləri

28

Aslanov Elvin

Kimya

Radiasiya problemləri

29

Atayev Tural

Kimya

bp

30

Əliyeva Səbinə

Kimya

Az.enerji

31

Səfərov Vəfalı Mehman

Kimya

AİMROC Ltd

32

Rəhimov Sadiq Azayəddin

Kimya

Avropa firması

33

Babayev Tural

Kimya

Azərsun ASC-mühəndis

34

Quliyev Nihad Qüdrət

Kimya

Azərsun ASC-mühəndis

35

Heydərova Səriyyə Cavid

Kimya

BP şirkəti Əmək təşkili və mühafizəsi

36

Quliyeva Səngnur

Kimya

Azərsu-mühəndis

37

Axundzadə Ülkər

Kimya

Azərsu-mühəndis

38

Vəliyev Fuad Famil

Kimya

Socar,mühəndis

39

Məsməliyeva Turanə Əlləz

Kimya

AZMECO lab.

40

Qasımlı Fidan Eldar

Kimya

BDU, “Ek.və tor. Fak.”, tyutor

41

Məmmədova Elnarə Nuqzari

Kimya

BDU, “Ek.və tor. Fak.”, tyutor

42

Abbasova Fəridə

Kimya

Encotec, mühəndis

Biologiya fakültəsi üzrə

1

Şıxseyidova Gülnar Akif

Biologiya

BDU, tyütor

2

Əsədova Nahidə Ziyafəddin

Biologiya

BDU, tyütor

3

Həmidova Ceyhunə Elçin

Biologiya

BDU, tyütor

4

Yusifli Kamran Hakim

Biologiya

BDU,b/lab

5

Cəfərov Hüseyn Rüstəm

Biologiya

BDU,b/lab

6

Hüseynov Elvin Vidadi

Biologiya

BDU,b/lab

7

Alıyeva Nigar Fazil

Biologiya

BDU,b/lab

8

İsrayılova Aygün Əlimərdan

Biologiya

BDU,b/lab

9

Rüstəmova Nərgiz Niyazi

Biologiya

Azərsu ASC mərkəzi lab

10

Quliyeva Fəridə Bəhram

Biokimya

AMEA-nın Botanika İnstitutu - baş laborant

11

Əliyeva Aynur Barat

Botanika

SDU - laborant

12

Nəsirova Günay Rafiq

İnsan və heyvan fiziolg.

KT Nazirliyinin yanında Dövlət Fitosanitar Nəzarəti Xidmətinin Respublika Nəzarət –toksikologiya laboratoriyası

13

Məmmədzadə Kəmalə Qalib

İnsan və heyvan fiziolg.

Avromed MMC kompaniyası, satış üzrə menecer

14

Hüseynli Əsmər Ərəstun

Onurğasızlar zoologiyası

AMEA-nın Zoologiya İnstitutu – laborant

15

Muradova Gülnarə Adgözəl

Onurğasızlar zoologiyası

AMEA-nın Zoologiya İnstitutu – laborant

16

Xəlilova Şahnaz Ələddin

Mikologiya

Elmi Tədqiqat İnstitutu

17

Hüseynzadə Gülarə Əzizağa

Onurğasızlar zoologiyası

AMEA-nın Zoologiya İnstitutu – baş laborant

18

Şükürova Elşadə Nurəddin

Botanika

AMEA-nın Botanika İnstitutu - laborant

19

Mənsimova İlahə Faiz

Onurğasızlar zoologiyası

BDU, Onurğasızlar zoologiyası kafedrası, b/lab

20

Abaszadə Zümrüd Əmirqulu

 

ADTU

21

Şərifzadə Könül Gülağa

Onurğasızlar zoologiyası

AMEA-nın Zoologiya İnstitutu - baş laborant

22

Mustafayeva Arzu Elxan

Genetika

AMEA-nın Genetika İnstitutu - laborant

23

Musayev Eynulla Musa

Mikrobiologiya

BDU, Mikrobiologiya kafedrası, lab.müdiri

24

Ramazanlı Vəfa Nəbi

Genetika

BDU,Biotexnologiya ETL, b/lab

25

Hüseynova Səbinə Azər

Onurğalılar zoologiyası

BDU, Botanika kafedrası, b/lab

26

Qasımova Güllü Nizami

Molekulyar biologiya

AMEA-nın Botanika İnstitutu - baş laborant

27

Ağayeva Aytən Qabil

Molekulyar biologiya

AMEA-nın Botanika İnstitutu – baş laborant

28

Hümbətova Aytac Mahmud

Genetika

AMEA-nın Genetika İnstitutu – laborant

29

Mehtiyeva Aynur Məhəmməd

Genetika

AMEA-nın Genetika İnstitutu – laborant

30

Əliyeva Xalidə Zeynal

Onurğalılar zoologiyası

ADPU

31

Rəhimova Rəhilə Musa

Biokimya

AMEA-nın Botanika İnstitutu – laborant

32

Abdullayeva Natavan Abdulla

Genetika

AMEA-nın Geologiya İnstitutu- laborant

33

Hüseynova Sevinc Yavus

Botanika

AMEA-nın Fizika İnstitutu - laborant

Ziyarətçi: bu gün - 9 | bu ay - 382 | cəmi - 18683
2014. BDU-nun Kimya və Biologiya fakültələrinin məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates