Azərbaycan Texniki Universitetinin 2009-2010-cu illərdə məzunu olmuş hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssisləri haqqında məlumat

 

Məzunun adı, atasının  adı, soyadı

Bitirdiyi ixtisas və il

Çalışdığı təşkilat (müəssisə) və vəzifəsi

1

Məmmədov İlkin Rəhman

Nəqliyyatda daşımaların və İE təşkili, 2009

AzDəmirYolları QSC, Yük daşımaları Departamenti, Qatar dispetceri

2

İmanov  Rafiz Əflatun

Nəqliyyatda daşımaların və  İE təşkili, 2009

AzDəmir Yolları QSC,  Beyləqan stan. dispetcer,

3

Məmmədov Tale Firdovsi

Nəqliyyatda daşımaların və  İE təşkili, 2009

“Texno-Atinak”  MMC Nəqliyyat loqistika şəbəsi, nəq. üzrə mütəxəsis

4

Məmmədzadə Elsevər Şamil

Nəqliyyatda daşımaların və  İE təşkili, 2009

Finca, şirkəti, kreditor

5

Yusubov Rufət Hehdər

Nəqliyyatda daşımaların və  İE təşkili, 2009

SOKAR Təhlükəsizlik xidməti, mühafizəci

6

Eyyubov Yaşar Fərhad

Nəqliyyatda daşımaların və  İE təşkili, 2009

“Capital motors”, menecer

7

Məmmədov  Asəf Muxtar

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Bakı Metropoliteni, çilingər

8

Baxşəliyev  Vasif Yanvar

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

BM Texnologiya, mühasib

9

Osmanov  Vəfadar İntiqam

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Az. Dəmir Yolları QSC-nin Gəncə lok. deposu, maşinist

10

Dadaşov  Fərid Bahadur

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Bakı Metropoliteni, çilingər

11

Arixov Salman Süleyman

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Azər. Respub-likasının Nəqliyyat Nazirliyi, apar. mütəx

12

Rəhimov Alim  Xanlar

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Nəqliyyatın İntelektual İdarəetmə Mərkəzi,  mütəxəsis

13

Kərimov Rəhman Rəhim

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Az. Dəmir Yolları QSC-nin Bakı lok. deposu, baş usta

14

Məmmədov Əvəz Sabir

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

SOKAR, mütəxəsis

15

Allahverdiyev Dilqəm  Cəfər

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Atabank,  kredit mütəxəssisi

16

Abbasov Aqil Aydın

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Az. Dəmir Yolları QSC-nin Gəncə lokomotiv deposu, briqadir

17

Kərimova Sevil Aydın

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Az. Dəmir Yolları QSC-nin Gəncə lok. deposu, mühəndis

18

Abbas Emil İlham

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Bakı Elektrik şəbəkəsi, komputer mütəxəssisi

19

Zeynallı Hüseynqulu  Akif

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı”, 2009

Bakı Metropoliteni, usta

20

Qurbanov Anar Cavanşir

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

Transservis Şirkəti, kordinator

21

Abdullazadə Ramil Məmmədağa

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-nin Texniki müayinə məntəqəsi, çavuş

22

Salahov Lətif Əliağa

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

Bakı şəhər DYP, çavuş

23

İbrahimov İlqar  Abbas

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-ninTovu r/n DYP şöbəsi, çavuş

24

Səfərov Şahmi  İlqar

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

Bakı şəhər DYP, çavuş

25

Hüseynov Etibar  Mübariz

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-nin Şəmkir  r/n DYP şöbəsi, çavuş

26

Nəsibov Elgün Natiq

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-nin Qaradağ  r/n DYP şöbəsi, çavuş

27

Həsənov  Natiq Mahmud

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-nin Ucar rayon Polis İdarəsi, çavuş

28

Əkbərov Ceyhun Fəqayil

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

Bakı Hava Limanı, nəzarətçi

29

Şirinov  Fəyyaz Farizaz

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

FHN-nin Ağdam rayon şöbəsində  leytenant

30

Hüseynov Ülfət  Valeh

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

İmişli rayon Yol təmir İdarəsi, usta

31

Əliyev Fərid  Koroğlu

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-nin Aqstafa rayon Polis İdarəsi, çavuş,

32

Mehdiyev Nurlan Namizəd

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-nin Göycay rayon Polis İdarəsi, çavuş,

33

Quliyev Asim  Araz

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

Bakı Hava limanı, nəzarətçi

34

Allahverdiyev Sahib Hüseyn

Yol hərəkətinin təşkili2009

DİN-nin Biləsuvar rayon Polis İdarəsi, leytenant

35

Rzayev Əli Nizaməddin

Yol hərəkətinin təşkili, 2009

DİN-nin Şəki  r/n DYP şöbəsi, çavuş

36

Qurbanov Əbulfəz Adil

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

AzDəmir Yolları QSC, Biləcəri Vaqon deposu,  vaqon müayinəcisi

37

Ağayev Qasımağa Aləddin

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

AzDəmir Yolları QSC, Biləcəri Vaqon deposu,  vaqon müayinəcisi

38

Məmmədov Kənan Sirac

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

Az Dəmir Yolu litseyi, müəllim

39

Vəliyev Əli Fikrət

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

Finca şirkəti, kreditor

40

Quliyev Rahib Rahil

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

Zamin bankın Ucar filalı, kredit mütəxəsisi,

41

İsmayılov Ramil Fərhad

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

“Atef ” şirkəti, operator

42

Əliyev Səxavət Bəxtiyar

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

Az Dəmir Yolları QSC,

43

Cəfərov Samir Mayıl

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

AzDəmir Yolları QSC, Biləcəri Vaqon deposu,  vaqon müayinəcisi

44

Süleymanov Allahverdi Salman

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

“Azəriqaz” İB-nin Ucar rayon şöbəsi, operator

45

Yusifov Tural  Zabit

Avtomobil və traktorlar, 2010

Azneft İB-ninBülbülə qəs.dəkiqaraj, çilingər

46

Cəfərli Mirəli Kamran

Avtomobil və traktorlar, 2010

AzTU “DYM və avtotraktorlar” kaf., asisstent.

47

 Məmmədov Rəvan  Seyid

“Lokomotiv və vaqon təsərrüfatı” 2010

İqlim LTD şirkəti,, iş icraçısı

48

Həsənov Asif Əlibəy

“Nəqliyyatda daşımaların və İE təşkili” (DYN), 2010

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi 5 saylı ərazi şöbəsi, aparıcı mütəx.

49

Əhmədov Rafiq Rasim

“Nəqliyyatda daşımaların və İE təşkili” (DYN), 2010

ADDY QSC Keşlə stansiyası, qatar qəbuledicisi

50

Mehdiyev Mürşüd Natiq

“Nəqliyyatda daşımaların və İE təşkili” (DYN), 2010

ADDY QSC Keşlə stansiyası, mühəndis

51

Məmmədov  Emin  Azər

“Nəqliyyatda daşımaların və İE təşkili” (DYN), 2010

Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzi, mütəxəssis

52

Həsənov Elvin Cəfər

“Nəqliyyatda daşımaların və İE təşkili” (DYN), 2010

Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzi, operator

53

Dadaşov Orxan Qulam

“Nəqliyyatda daşımaların və İE təşkili” (DYN), 2010

ADDY QSC Salyan stansiyasi, mühəndis

54

Cəbrayılov Rəvan  Səyyar

Yol hərəkətinin təşkili, 2010

DİN-nin Zərdab rayon DYP, şavuş

55

Məmmədov Zaur Fazil

Yol hərəkətinin təşkili, 2010 (qiyabi)

DİN-nin Gədəbəy rayon DYP

56

Seyidov Elçin Hacı

Avtomobil nəqliy-yatının istismarı, 2010

Bakı ş. DYPİ, inspektor

57

Hümbətov İlqar İlham

Avtomobil nəqliy-yatının istismarı, 2010

Bakı ş. DYPİ, inspektor

58

Sarıyev Rəşad Abil

Elektroizolyasiya, kabel və kondensator texnikası, 2009

Azərsu, mühəndis konstruksiyası, AzET və layihə Axtarış

59

Əzimova Aybəniz Balaqardaş

Elektrik təchizatı, 2010

Energetika institutu, mühəndis

60

Həsənov Samir Xeyrəddin

Soyuducu maşınlar və qurğular, 2010

Şirvan şəhəri DİN Mühafizə xidmət idarəsi, Əməliyyatçı

61

İbrahimov Fətulla Təhmasib

Daxili Yanma Mühərrikləri, 2010

Bakı Elektrik Şəbəkə, mühəndis

62

Əliyev Tural Natiq

Elektron cihazlari və qurğulari, 2010

SOCAR- mühəndis

63

Mirzəyeva Kainat Bəhram

Güc elektronikası, 2010

Azərcell MMC- menecer

64

Hacıyev Asəm Tofiq

Kommutasiya sistemləri və poçt rabitəsi, 2009

Azərcell MMC- menecer

65

Kəlbiyev Namiq Nazim

Sənaye elektronikası, 2009

İnfospace MMC - proqramist

66

Qarayev Nicat Çingiz

Kommutasiya sistemləri və poçt rabitəsi, 2009

Computer servisi -proqramist

67

Əliyev Rövşən Camaləddin

Kommutasiya sistemləri və poçt rabitəsi, 2009

RS Premium MMC - mühasib

68

Quliyev Niyaməddin Fazil

Radiorabitə, radioverilişləri və televiziya, 2009

Milli Təhlükəsizlik Nazirliriyi – baş leytinant

69

Mikayılov Nicat Rəsul

Radiorabitə, radioverilişləri və televiziya, 2010

DELTA telekom – aparıcı mütəxəssis

70

Musayev Qafqaz Rasim

Çoxkanallı telekommunikasiya sistemləri, 2010

SOCAR- mühəndis

71

İbrahimov Rüfət Fikrət

Rabitə qovşaqları və kommutasiya sistemləri, 2009

Transevrokom MMC -aparıcı mütəxəssis

72

Rəvan Cahid Camalzadə

Qara və əlvan metalların tökmə istehsalı 2010

Baku Steel Company- nəzarətçi

73

Fəxrəddin Elman Novruzov

Qaynağın metallurgiyası avadanlığı və texnologiyası 2009

Sumqayıt Texnologiya Parkında  sahə rəisi

74

Cahangir Qürbət İsmayılov

Kompozisiya və ovuntu materialları, örtüklər 2010

AMEA-ni Kimya problemləri  institutnda  mühəndis

75

Ağayeva Rəhilə

İnformatika və hesablama texnikasi 2009

Təmiz şəhər Baş mütəxəssis

76

Fərəcov Xəqani

İnformatika və hesablama texnikasi, 2009

Aztelekom Sistem inzibatcisi

77

Məmmədov Məmməd

Informatika və hesablama texnikasi, 2009

AMEA, şəbəkə adminstratoru

78

İsmayılov Xəlil

Informatika və hesablama texnikasi, 2009

Firma AMEC

79

Quliyev Yusif

Informatika və hesablama texnikasi, 2009

İrəli İB. MK Sədri

80

Əhmədov Mehdi

Informatika və hesablama texnikasi, 2009

Vord Bank,kredit mütəxəssisi

81

Sadıxov Rüfət

Proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi, 2010

Rusiya Xalqlar Dostluğu Universiteti, magistr

82

Səfiquliyeva Xəyalə Çingiz

Standarlaşdırma və sertifikatlaşdırma 2009

Met.standart. patent üzrə dövlət komitəsi

83

Bünyatova Elvira Məharət

Standartlaşdırma və sertifaktlaşdırma 2009

ADNA, İKT

84

Hüseynova Aygün 

Metrologiya və metrooloji 2009

Alov zavodu

85

Əliyev  Toğrul Mətləb

Standarlaşdırma və sertifikatlaşdırma 2009

Acces Bank

86

Abbasova Natəvan Elşən

Metrologiya və metroloji təminat 2010

Müd.Sən.Naz. “iqlim” EİB

87

Qafarov Hüseyn Heydər

Qaldırıcı nəqliyyat və maşın avadanlıqları 2010

Pambıq zavodu

88

İsmayilov Elmir Kamal

Yeyinti istehsalı və maşın aparatları 2009

MTN

89

Qurbanov Zülfiqar Miqdət

Metrologiya və metroloji təminat 2009

Sevimli Dad firması

90

Əzizov Anar Akif

Metrologiya və metroloji təminat 2009

Polis idarəsi

91

Eyyubov Aqşin

Menecment, 2009

Access Bank

92

Nuriyeva Səidə

Menecment, 2009

AzTU, MBM fakültəsi

93

Məmmədova Mahirə Eldar

Menecment, 2010

Bioloji Təbabət Klinikası, mühasib

94

Əliyev Hafiz Səməd

Menecment, 2009

SOCAR, mütəxəssis

95

Xanaliyev Sənan

Sənayenin təşkili və idarə olunması, 2010

SOCAR, iqtisadçı

96

Əhədzadə Rəvan

Menecment, 2010

SOCAR, iqtisadçı

97

Məmmədova Pərvin

Menecment, 2009

Binəqədi Rayon Sosial Təminat Fondu

Ziyarətçi: bu gün - 6 | bu ay - 315 | cəmi - 23069
2014. Azərbaycan Texniki Universitetinin 2009-2010 il məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates