Azərbaycan Dövlət Neft Akademiyasının məzunu olmuş və hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssisləri haqqında məlumat 

 

Məzunun adı,  atasının adı, soyadı

Bitirdiyi ixtisas və il

Çalışdığı təşkilat, vəzifə

1.

Aslanzadə Fidan Bəylər

TEM090000, 2009

BP, geoloq

2.

Quliyev Fikrət Mübariz

TEM090000, 2009

SOCAR 28 may geoloq

3.

Xasayeva Aytən Bəxtiyar

TEM090000, 2009

Geologiya institutu

4.

Qasımova Aytən Fikrət

TEM090000, 2009

BP London, geoloq

5.

Əhmədov Elvin Hacıqulu

TEM090000, 2009

SOCAR, geoloq

6.

Məmmədov Vidadi Kamran

TEM090000, 2010

BP, operator

7.

Allahverdiyev Maarif Qəhrəman

TEM090000, 2010

Ümid geoloq MMC

8.

Talıbov Elşən Akif

TEM090000, 2011

Qobustan geoloq əməliyyat şirkəti

9.

Abdullayev Turan
Malik

TEM090000, 2011

BP, geoloq

10

Məmmədova Fidan Rauf

TEM090000, 2011

BP, geoloq

11

Abdullayeva Şəfa Tahir

TEM090000, 2011

SOCAR, mühəndis

12

Mustafayev Rəsul Alim

TEM090000, 2011

Shlumberger mühəndis

13

Tağıyev Tağı Mustafa

TEM090000, 2012

Haliberton texnik

14

Pirməmmədov Taryel Qüdrət

TEM090000, 2012

SOCAR, AQS, MMc Qazma geoloqu

15

Zasovin Oleq Nikolayeviç

TEM090000, 2012

“Beker news”

16

Seyidova Gültəkin Nizami

TEM090000, 2012

SOCAR, Geofizika institutu

17

Quliyev Fərid Xanlar

TEM090000, 2013

SOCAR, 28 may

18

Ələkbərov Fərid Faiq

TEM090000, 2013

BP, geoloq

19

Kazımova Nərminə Əlsəfa

TEM090000, 2013

SOCAR, “Neftqazelmi-tədqiqatlayihə” institutu, mühəndis

20

Bayramov Habil Qabil

TEM090000, 2013

SOCAR, mədən geofizikası

21

İdrisov Seymur

Geologiya mühəndisi, 2010

SOCAR FUQRO, geoloq

22

Axundov Tamerlan Cahangir

Geofizika mühəndisi, 2011

SOCAR FUQRO, mühəndis

23

Əhmədov Razi Loğman

Geofizika mühəndisi,2011

Geologiya və geofizika idarəsi kəşfiyyat gefizikası istehsalat bölümü mühəndis

24

Məmmədov İsak Məmmədəmin

Geofizika mühəndisi, 2010

Geologiya bə geofizika idarəsi kəşfiyyat geofizikası istehsalat bölümü mühəndis

25

Əmirov Alıcan

Geofizika mühəndisi, 2011

SOCAR mühəndis

26

Mirzəyev Pərviz

Geofizika mühəndisi, 2011

SOCAR dəstə rəisi

27

Popkova Elena Nikolaevna

Geofizika mühəndisi, 2011

SOCAR mühəndis

28

Məmmədov Rəvan Vidadi

Geofizika mühəndisi, 2012

SOCAR geofizik mühəndis

29

İsmayılov Orxan Oruc

Geofizika mühəndisi, 2013

Geologiya və geofizika idarəsi mühəndis geoloq

30

Muştaqov Yusif Füzuli

Geologiya mühəndisi, 2013

BP şirkətində mühəndis

31

Əliyev Nicat Kərim

Geofizika mühəndisi, 2012

SOCAR mədən idarəsi mühəndis

32

Əsədov Şamxal Əsəd

Geofizika mühəndisi, 2012

SOCAR geofizik mühəndis

33

Rzayev Natiq Nadir

“Qaz və neft kəmər və anbarlarının layihələndirilməsi, tikintisi və istismarı”, 2009

Neft Qaz Elmi Tədqiqat Layihə İnstitutunda mühəndis

34

Zeynalov Elşən Arif

“Qaz və neft kəmər və anbarlarının layihələndirilməsi, tikintisi və istismarı”, 2009

BP şirkətində mühəndis

35

Zeynalov Rövşən Lətif

“Qaz və neft kəmər və anbarlarının layihələndirilməsi, tikintisi və istismarı”, 2009

Neft Qaz Elmi Tədqiqat Layihə İnstitutunda mühəndis

36

Süleymanov Ələkbər Bagir

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2009

EMAY- Azəri qazma məhlulları üzrə mühəndis

37

Rüstəmov Bayram Cümşüd

“Neft və qaz quyularının qazılması”, 2009

Neft daşları DQİİ-mədən müdiri

38

Nəcəfov Vüqar İqrar

“Neft və qaz quyularının qazılması”, 2009

KSA-DEUTAG, boru operatoru

39

Babayev Rüfət Sərvər

“Neft və qaz quyularının qazılması”, 2009

BP şirkətində qazma mühəndis

40

İslamov İslam Sərvər

“Neft və qaz quyularının qazılması”, 2009

Miswaaco şirkətində qazma məhluluları üzrə mühəndis

41

Nurməmmədov Yusif Şəmsəddin

“Neft və qaz quyularının qazılması”, 2009

ARDNŞ-kompleks qazma işləri trestində mühəndis

42

Xəlilov İlkin Munis

“Neft və qaz quyularının qazılması”, 2009

BP şirkətində mühəndis

43

Mollayev Rövşən Akif

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2009

BP şirkətində mühəndis

44

Novruzov Kamran Ehtibar

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2010

BP şirkətində mühəndis

45

Eyyubov Süleyman Çingiz

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2010

Nobeloil Şirkəti Top ttayv-mütəxəssis-mühəndis

46

Yusifov Fariz Şirzad

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2010

Əmirov adına NQÇİ-operator

47

Bayramov Əhəd Baba

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2010

Socar 28 May NQÇİ-mühəndis

48

Eyvazov Elçin Ələddin

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2010

Socar Balaxanı NQÇİ-də rəis müavini

49

Məmmədli İlkin Fəxrəddin

“Neft-qaz yataqlarının işlənməsi və istismarı”, 2010

BP şirkətində mühəndis

50

Əliyev Samir Tariyel

“Qaz və neft kəmər və anbarlarının layihələndirilməsi, tikintisi və istismarı”, 2010

Neft Qaz Elmi Tədqiqat Layihə İnstitutunda mühəndis

Ziyarətçi: bu gün - 17 | bu ay - 293 | cəmi - 19180
2014. Azərbaycan Dövlət Neft Akademiyasının məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates