Bakı Slavyan Universitetinin 1981- 2009-cu illərdə məzunu olmuş və hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssislər haqqında məlumat

Adı, soyadı, atasının adı

Bitirdiyi ixtisas və il

Çalışdığı təşkilat

Tutduğu vəzifə

1

Həmidova Çinarə Ehtiram

İTPM 2006

BSU Məzunlarla iş və karyera şöbəsi

Inspektor

2

Abışova Sevinc Əlimövsüm

Filologiya, 1997

BSU Magistratura şöbəsi

Dekan

3

Məmmədova Amalya Tahir

Filologiya, 1996

BSU Filologiya fakültəsi

Tyutor

4

Əmirova Gülnar Nuşirəvan

Tərcümə (rus-ing), 2008

Azərbaycan Respublikası Sənaye və Energetika Nazirliyi Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi

Baş müfəttiş inspektor

5

Əliyeva Gülsəfa Rəsul

İTPM, 2006

BSU Əcnəbi dekanlıq

Baş laborant

6

Baxışova Yaqut Xəlil

Magistratura, 2007

Təlim-tərbiyə şöbəsi

Müdir

7

Əliyev Seymur Vilayət

Magistratura, 2006

Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə komisiyya II dərəcə dövlət qulluqçusu

Aparıcı məsləhətçi

8

Əliyeva Günay Bəkir

Magistratura, 2006

Təhsil Nazirliyi  Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsi

Mütəxəssis

9

 

 

 

 

10

Xəlilova Fəxriyyə Adil

Ədəbiyyat məzəriyyəsi, 2004

BSU Magistratura şöbəsi

Inspektor

11

Məmmədova Günel Çingiz

Magistratura, 2009

BSU  Magistratura şöbəsi

Operator

12

Şamilova Gülər Şamil

Magistratura, 2008

BSU Magistratura şöbəsi

Inspektor

13

Adilzadə Məhin Təhmiraz

Filologiya, 2006

BSU İbtidai təhsil şöbəsi

Tyutor

14

Qurbanova Zemfira İsa

Filologiya, 1982

BSU Müasir rus dili kafedrası

Müəllimə

15

Vəliyeva Xuraman Rafiq qızı

Magistratura, 2009

“Veysəloğlu” şirkətinin kadrlar şöbəsi

İnsan resursları üzrə aparıcı mütəxəssis

16

Əsgərli Rəşad Vəfa oğlu

Magistratura, 2007

Baş Məşğulluq İdarəsi

Baş məsləhətçi

17

Yolçiyeva Nigar Yadigar qızı

İTPM, 2008

“Trio” uşaq mərkəzi

İbtidai sinif müəlliməsi

18

İsmayılova Könül Nazim qızı

Magistratura, 2008

BSU Rusiya tədris mədəniyyət mərkəzi(22.05.1985) təvəllüdü

Müdir

19

Babayeva Ülkər Nizami qızı

Magistratura, 2008

BSU  Rusiya tədris mədəniyyət mərkəzi

Laborant

20

Haqverdiyev Xeyrulla Fizuli oğlu

Filologiya, 2009

Astara rayonu Şümrüd kənd orta məktəbi(30.01.1988)

Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimi

21

Əzizova Jalə Vidadi qızı

Filologiya , 2005

273 №-li idman təmayüllü məktəb

Müəllimə

22

Qeybullayeva Rəhilə Məmməd

Filologiya, 1981

BSU Azərbaycan ədəbiyyatı kafedrası(30.01.1961)

Müdir

23

Abbasov Səbuhi Mübariz

Magistratura, 2009

YAP QHT-lərlə iş üzrə şöbə müidir

 

24

Məmmədova Nərgiz Şəmsi qızı

Tərcümə, 2009

“Qartal” tikinti firması

Tərcüməçi (ingilis-azəri)

25

İsayeva Humay İslam qızı

Filologiya, 2009

Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyası. Fəlsəfə Sosiologiya və Hüquq İnstitutu. Sosiologiya şöbəsi

Laborant

26

Səlimov Emil Oleq oğlu

Magistratura, 2009

BSU Ölkəşünaslıq elmi tədqiqat laboratoriyası

Laborant

27

Babayeva Kamilə Kamil

Filologiya, 2001

 

Aparıcı+aktrisa

28

İbrahimli Minayə Vasif qızı

Pedaqoji, 2007

“Veysəloğlu” şirkəti(şəxsi apteki var)

Analitik operator

29

Diniyev Rəşad Mübariz oğlu

Regionşünaslıq, 2009

“Socar” Azərbaycan Dövlət Neft Şirkəti

Nəzarətçi

30

Əliyeva Sevil Qədir qızı

Filologiya, 2009

Tovuz rayonu Çatax kənd orta məktəbi

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı müəlliməsi

31

Abdurəhmanova Nuranə Səfər

İTPM, 2009

Xırdalan şəhər 5 saylı orta məktəb

İbtidai sinif müəlliməsi

32

Şirinov Laçın Zakir oğlu

Filologiya, 2007

Quba rayonu İbrahim Hümmətov adına tam kənd orta məktə

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı müəlliməsi

33

Kərimova Aytən Elman qızı

İTPM, 2009

Qaradağ rayonu 320 nömrəli orta məktəb

İbtidai sinif müəlliməsi

34

Nəsirov Zaur Fəxrəddin oğlu

Region, 2007

“Wartsila” (Finlandiyanın neft şirkəti)

Təhlükəsizlik üzrə meneccer

35

Hətəmova Lətafət İdris qızı

Tərcümə, 2009

Dəmirbank

əməliyyatçı

36

Həsənova Nigar İbad qızı

Tərcümə, 2008

Memarlıq və İnşaat Universiteti. Əcnəbilər üçün dillər kafedrası

Laborant

37

Teymurova Stella Yavər qızı

Filologiya, 2007

Fövqaladə Hallar Nazirliy.Yanğınsöndürən

Dispetçer

38

Aslanova Səbinə Əliövsət qızı

Tərcümə, 2009

Türkiyə petrollarının Azərbaycandakı nümayəndəliyi

İcraçı assistent

39

Muradova İlhamə İbrahim

Pedaqoji, 2002

Səbail rayonu 51 saylı orta məktəb

Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəlliməsi

40

Mərdanlı Rauf Şəmsi oğlu

Pedaqoji, 2008

BSU Jurnalistika şöbəsi

Tyutor

41

Dadaşov Rəsul Xanhüseyn oğlu

Rus dili və ədəbiyyatı, 2005

Rabitə Nazirliyi Hərbiləşdirilmiş Mühafize idarəsi

Mühafizəçi

42

Quliyeva Günel İlham

Rus dili və ədəbiyyatı, 2005

"British school in Baku" adlanan məktəbin "Tipsland adlı bağça

Müəllimə

43

Abbasova Fimar Güloğlan

Rus dili və ədəbiyyatı, 2005

279 saylı məktəb

Azərbaycan/ədəbiyyat müəlliməsi

44

Aslanxanova Elena Sadulla qızı

Rus dili və ədəbiyyatı, 2005

138 saylı orta məktəb

Müəllimə

45

Həsənova Nuranə Yaşar

Rus dili və ədəbiyyatı, 2005

“English for life” hazırlıq kursu

Müəllimə

46

Hacıyeva Mehriban Yusif qızı

İTPM, 2007

BSU “Texniki vəsaitlər” laboratoriyası

Mühəndis-proqramist

47

Nəcəfova Xatirə Sabir qızı

İTPM, 2007

AFFA (Azərbaycan Futbol Federasiyası Assosiyasiyası

PFL-kompyuter mühəndisi

48

Hacıyeva Fəxrəddin Faiq qızı

İTPM, 2007

MKT Cotton MMC şirkəti

Mütəxəssis-iqtisadçı

49

İsmayılova Gülnar Baba qızı

İTPM, 2005

BMLK 43 saylı baxça-məktəb lisey kompleksi

Müəllim-loqopet

50

Mehdiyeva Nərgiz Şahin qızı

İTPM, 2005

Binəqədi rayonu 182 saylı orta məktəb

İbtidai sinif müəlliməsi

Ziyarətçi: bu gün - 9 | bu ay - 382 | cəmi - 18683
2014. Bakı Slavyan Universitetinin 1981- 2009-cu illərdə məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates