Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetinin (2009-2013-cü il) məzunu olmuş hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssisləri haqqında məlumat

 

Sıra

Məzunun adı,atasının adı,soyadı

Bitirdiyi ixtisas və il

Çalışdığı təşkilat, vəzifə

1.

Rövşən Kamil oğlu Məmmədov

Mühasibat uçotu və audit, 2010

Azəri Star Mikromaliyyə MMC, baş mühasib

2.

Ramin Vilayət oğlu Məmmədov

Mühasibat uçotu və audit, 2010

Gəncə Bank, ASC, Kəpəz filialı, aparıcı kredit mütəxəssisi

3.

Niyazi Əvəz oğlu Quliyev

Aqrobiokimya, 2010

AMEA Genetik Ehtiyatlar İnstitutu, elmi işçi

4.

Aygül Rza qızı qurbanova

Baytarlıq, 2010

Səba ASC, baytar həkimi

5.

Anar Arzu oğlu İsmayılov

İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi, 2011

AKSES Bank QSC, şöbə müdiri

6.

Ceyhun Elxan oğlu İbrahimov

Bitkilərin mühafizəsi, 2011

Azərbaycan ET Bitki Mühafizəsi İnstitutu, şöbə müdiri

7.

Aynur Qaşçay qızı Fətəliyeva

İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi, 2011

Bank of Baku, şöbə müdiri

8.

Pərviz İsa oğlu Gidayev

Gömrük ekspertizası,2011

Ərazilərin minalardan təmizlənməsi üzrə Milli agentlik, mütəxəssis

9.

Nəriman Rəhman oğlu Salmanov

Meliorasiya, rekultivasiya və torpaq mühafizəsi, 2011

Sumqayıt texnologiyaları parkı MMC, şöbə rəisinin müavini

10.

Tərlan Nazir oğlu Cavadov

Parazitologiya və invazion xəstəlikklər, 2011

Royal kanın baytarlıq klinikası, baytar həkimi

11.

Rahib Talıb oğlu Rzayev

İnformasiya sistemləri, 2011

AİMKL şirkəti, menecer

12.

Nəriman Vəli oğlu İbrahimov

Mühasibat uçotu və audit, 2012

Balakkən rayon inzibati ərazi dairəsi nümayəndəsinin müavini

13.

Emil Məhəmməd oğlu Hacıyev

Mühasibat uçotu və audit, 2012

ADNŞ, Qubek Oteli, inzibatçı

14.

Şəlalə Kərəm qızı Zeynalova

Parazitologiya və invazion xəstəlikklər, 2010

Respublika baytarlıq laboratoriyasının şöbə müdiri

15.

Mirkazım Mirəyyar oğlu Hüseynov

Mühasibat uçotu və audit, 2010

Hidroenerji quraşdırma MMC, director

16.

Vasif Cahangir oğlu Orucov

Mühasibat uçotu və audit, 2010

Gəncə Dəyirman MMC, baş mühasib köməkçisi

17.

Kamran Rasim oğlu Qarayev

Mühasibat uçotu və audit, 2010

Welfar şirkəti, regional menecer

18.

Nicat Adil oğlu Nərimanov

İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi, 2011

ADAU Aqrar siyasət və dünya iqtisadiyyatının assistenti. Doktorant

19.

Ruslan Nəriman oğlu Kərimov

Yerquluşu və torpaq müfəttişliyi, 2012

Dövlət reyestr xidməti,11 saylı idarə, mütəxəssis

20.

Şəhriyar İsa oğlu Əliyev

Baytarlıq, 2010

Bakı şəhər, Xəzər rayonu baş baytar həkimi

21.

Rüstəm Nazim oğlu Qasımov

Baytarlıq,

2006-bakalavr,

2010-magistr

Qarant Holdinqin Ucar Aqro MMC-də baş baytar həkimi

22.

Vüsal Carşı oğlu Abbasov

Baytarlıq,

2006-bakalavr,

2013-magistr

“Gilan” Qəbələ Südçülük Komplesində baş baytar həkimi

23.

Rəşid Orucəli oğlu Muradzadə

Baytarlıq, 2012

Azərsun Holdinq Şəkər Yem fabrikində Baytar mütəxəssis

24.

Ceyhun Hicran oğlu Fərzəliyev

Zootexniklik, 2011

“Səba” Şirkətlər qrupunun Dəvəçi Broyler ASC-də zootexnik

25.

Nigar Arzu qızı Abbasova

Baytarlıq,

2009-bakalavr,

2011-magistr

ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti

26.

Aqil Surxay oğlu Mustafayeva

Baytarlıq,

2008-bakalavr,

2011-magistr

Morfologiya, gigiyena və BSE kafedrasının assistenti

27.

Gülçin Ramiq qızı Həşimova

Baytarlıq,

2007-bakalavr,

2011-magistr

Morfologiya, gigiyena və BSE kafedrasının assistenti

28.

Sənəm Zabit qızı İbrahimova

Baytarlıq,

2009-bakalavr,

2011-magistr

Heyvandarlıq və balıq məhsulları istehsalı texnologiyası kafedrasının assistenti

29.

İradə Əjdər qızı Əsgərli

Baytarlıq,

2009-bakalavr,

2011-magistr

ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti

30.

Tural Amin oğlu Həsənov

Baytarlıq, 2009

Baytarlıq Preparatlarına Dövlət Elmi Nəzarət İnstitutunda baş elmi işçi

31.

Nərmin Akif qızı Əliyeva

Əczaçılıq

2010-bakalavr

2013-magistr

ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti

32.

RaminƏlsatan oğlu Abbasov

Əczaçılıq

2010-bakalavr

2013-magistr

ADAU Əczaçılıq kafedrasının assistenti

33.

Türkan Mirsəxavət qızı Babayeva

Baytarlıq,

2010-bakalavr,

2013-magistr

ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti

34.

Elxan Zabir oğlu Usubov

Mühasibat uçotu və audit

Şəki şəhər İcra hakimiyyəti başçısı

35.

Xəzər Qəşəm oğlu Aslanov

İqtisadiyyat

Yardımlı rayon İcra başçısı

36.

Nizami Sabir oğlu Hacıyev

Mühasibat uçotu və audit

Gəncə şəhər İcra başçısının müavini

37.

Rövşən Naıö oğlu Əhmədov

İqtisadiyyat

Ağcəbədi rayon İcra başçısının müavini

38.

Əziz Əli oğlu Aslanov

İqtisadiyyat

 

39.

Rəşid Əli oğlu Abbasov

Baytarlıq

Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin şöbə müdiri

40.

Zahid İlham oğlu Cəfərov

Mühasibat uçotu və audit

YAP qəzetinin məsul katibi

41.

Rövşən Qulam oğlu Qasımov

Yerquluşu torpaq və şəhər kadasteı

İsmayıllı rayon yerquruluşu idarəsi

42.

Əbülfəz Suliddin oğlu Orucov

İqtisadiyyat

AzTelekom İstehsal Birliyinin Gəncə Telekommunikasiya idarəsinin rəisi

43.

Musayev Azər

İqtisadiyyat

Dövlət Sosial Müdafiə Fondu

44.

Gülgün Əsədxan qızı Miranova

Baytarlıq

Prezident Aparatı

45.

Rəfail Qurban oğlu Eyvazov

Baytarlıq

Sumqayıt Tibb Kollecinin direktoru

46.

Rəfail Qulu oğlu Quliyev

İqtisadiyyat

Vergilər Nazirliyi yanında vergi auditi departamenti

47.

Eyvaz Məmmədli oğlu Adgözəlov

Baytarlıq

Kənd Təsərrüfatı Nazirliyində

48.

Hacı Allahverdi oğlu Əmrahov

İqtisadiyyat

Kəlbəcər Mədəıniyyət şöbəsinin müdiri

49.

Əli Miriş oğlu Bağırov

İqtisadiyyat

Kəlbəcər rayon İcra başçısının müavini

50.

Vüsal Nizami oğlu Seyidəliyev

İqtisadiyyat

Access Bank şöbə müdiri

51.

Fəxri Firuddin oğlu Əhmədov

Mühasibat uçotu və audit

Paşa Holdinq

52.

Rövşən Roman oğlu Əliyev

İqtisadiyyat

Vergilər Nazirliyi

53.

Amin Allahverdi oğlu Əliyev

İqtisadiyyat

Gəncə şəhər Avtomobil zavodu müdir müavini

54.

Bəhruz Mirzə oğlu Əliyev

Mühasibat uçotu və audit

Access Bank şöbə müdiri

55.

Anar Fəxrəddin oğlu Mustafayev

İqtisadiyyat

“Humana” şirkətinin müdiri

56.

Samir Həsən oğlu Həsənov

Yerquluşu torpaq və şəhər kadasteı

Gəncə şəhər yerquruluşu idarəsi rəisinin müavini

57.

Marina Qənbər qızı Quliyeva

Baytarlıq

Baytarlıq idarəsi

58.

Musa Əli oğlu Yusifov

Mühasibat uçotu və audit

Azərbaycan Respublikası Prezidenti Administrasiyası aqrar məsələlər şöbəsində aparıcı mütəxəssis

59.

İsa Heydər oğlu Səfiyev

Mühasibat uçotu və audit,

2009-bakalvr

2011magistr

Mühasibat uçotu və audit kafedrasının assistenti

60.

Anar Yaşar oğlu Yusifzadə

Mühasibat uçotu və audit,

2009-bakalvr

2011magistr

Bakı Atabank kredit şöbəsinin rəisi

Ziyarətçi: bu gün - 18 | bu ay - 410 | cəmi - 17500
2014. Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetinin məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates