Azərbaycan Texnologiya Universitetinin məzunu olmuş və hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssisləri haqqında məlumat

 

Məzunun adı,  atasının adı, soyadı

Bitirdiyi ixtisas və il

Çalışdığı təşkilat, vəzifə

1.

Mikayılzadə Taleh Məhəbbət

Turizm və SMSX

“Delfin” oteli menecer

2.

Məmmədov Elmidar Elxan

Dizayn

Gəncə BPİ-də inzibatçı

3.

Mirzəliyev İlham Ağakərim

Turizm və SMSX

Türkiyə turizm firması, əməliyyatçı

4.

Mahmudova Nuranə Rial

Turizm və SMSX

Gəncə Dövlət Univers., laborant

5.

Əzizov İlqar Əziz

Turizm və SMSX

“Kapital” Bankda əməliyyatçı

6.

Əsədov Elnur Cavanşir

Turizm və SMSX

“Ekspres” Bankda əməliyyatçı

7.

ƏliyevaGülçin Nurpaşa

Turizm və SMSX

Qaz RİH təlimatçı

8.

Ədilzadə Vüsal Bayaz

Turizm və SMSX

Azər.Milli Ordusunda hərbçi

9.

Aydınov Elvin Tanrıverdi

Dizayn

DİN-də operator

10.

Dünyamalıyev Elyar Sabir

Dizayn

Samux RPŞ-də əməliyyat müvəkkili

11.

Əlixanova Günel Ruslan

Dizayn

“Parabank” əməliyyatçı

12.

Məmmədova Sevinc Elxan

Turizm və SMSX

Azər.Turizm İnstitutu

13.

Abduləzizov Sahib Gülağa

Turizm və SMSX

“Qafqaz” otelində menecer

14.

Məhərrəmov Anar Mansur

Turizm və SMSX

“Qəbələ” otelində menecer

15.

İsayev İlqar Nizami

Turizm və SMSX

“Qafqaz” otelində menecer

16.

Əhmədov Emil Rafiq

Turizm və SMSX

“Qafqaz” otelində menecer

17.

Həmidli Nicat Nürəddin

Turizm və SMSX

“Beynəlxalq” Bankın Sumqayıt filialı, əməliyyatçı

18.

Əhmədov Rüfət Faiq

Turizm və SMSX

Yevlax ƏSMF-da müfəttiş

19.

Həsənov Elmir Aydın

Turizm və SMSX

“Bank of Baku”da xəzinədar

20.

Namazov Elşən Məhəmməd

Qida məhsul.texnol.

Abşeron RPŞ mühafizə şöbəsi

21.

Qasımov Allahşükür Mirməhəmməd

Turizm və SMSX

Göy-Göl r. Mədəniyyət və turizm idarəsi, məsləhətçi

22.

Cəfərov Dünyamalı Şakir

Turizm və SMSX

Naxçıvan Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi, təlimatçı

23.

Məmmədzadə Nahid Vaqif

Turizm və SMSX

FHN, Gəncə şöbəsi, xilasedici

24.

Cəlilzadə Aytən Xeybər

Turizm və SMSX

Sumqayıt İH təlimatçı

25.

Quliyev Azər Natiq

Turizm və SMSX

Qazax r.Mədəniyyət və turizm idarəsi, məsləhətçi

26.

Novruzov Sadiq Barat

Turizm və SMSX

Şərur r. Mədəniyyət və turizm idarəsi, məsləhətçi

27.

Həsənov Anar Akif

Turizm və SMSX

Gədəbəy İH baş məsləhətçi

28.

Babyev Ziya Narəddin

Turizm və SMSX

Gədəbəy İH baş məsləhətçi

29.

Məmmədov Zeynal Namiq

Turizm və SMSX

Azər. Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi, məsləhətçi

30.

Əzimli Şahmar Şakir

Turizm və SMSX

Gədəbəy İH, təlimatçı

31.

Məhərrəmov Peymən İman

Maşınqayırma texnol.

“Əmrah” bankda

32.

Quliyev Pərviz Gündüz

Texnoloji maşın və avadanlıqlar

“Arvan” şirkətində elektrik

33.

Atayev Elnur Elxan

Texnoloji maşın və avadanlıqlar

Qəbələ “Universaid” otelində anbardar

34.

Məmmədov Arzu Fəda

Texnoloji maşın və avadanlıqlar

Bakcell-də əməliyyatçı

35.

Zeynalov Kamran Nuşi

Yol hərəkətinin təşkili

Azpetrolda operator

36.

Orucov Ramil Rafiq

Standartlaş. və sertifikasiya

Şirvan Yağ-Piy kombinat.operator

37.

İbrahimov Hüseyn Şahin

Standartlaş. ə sertifikasiya

Hərbi hissədə leytenant

38.

Abduləzizova Sevda Gülağa

Standartlaş. və sertifikasiya

Hərbi hissədə leytenant

39.

Həsənova Pərvanə Saday

Standartlaş. və sertifikasiya

“Uni Bank” operator

40.

Quliyev Şahin Rüstəm

Elektronika, telekom.və radiotex.müh

Hərbi hissədə leytenant

41.

Arifzadə Samirə Xəyyam

Texniki sistem.i/e və infor.

Qəbələ-Torpaq şöbəsində

42.

Cəbrayızadə Fuad Balabəy

Texniki sistem.idarəetmə və infor.

Xızı ray.İH-də məsləhətçi

43.

Quliyev Şahin Rüstəm

Ekologiya mühəndisliyi

Gəncə Su İdarəsində baş mütəxəssis

44.

Arifzadə Samirə Xəyyam

Ekologiya mühəndisliyi

Fizuli ray. Bələdiyyəsində

45.

Cəbrayılzadə Fuad Balabəy

Ekologiya mühəndisliyi

Biləsuvar ray.dövlət qulluqçusu

46.

Məmmədov Elmar Məzahir

Ekologiya mühəndisliyi

Quba ray.Məsləhətçilik İdarəsində

47.

Eyvazov Tural Eyvaz

İstehlak mal.ekspertiz və marketinq

Avrora firmasında

48.

Məhərrəmov Məharət rəşid

İstehlak mal.ekspertiz və marketinq

Hərbi Hissədə Ərzaq komdiri

49.

Əliyev Amin Hicran

İstehlak mal.ekspertiz və marketinq

Hərbi Hissədə Ərzaq komdiri

50.

Sadıqov Müşfiq afər

İstehlak mal.ekspertiz və marketinq

Hərbi hissədə ərzaq komandiri

51.

Əliyev Kamran Rafiq

İqtisadiyyatın hüquqi tənzim

“Uni Bank” da əməliyyatçı

52.

Həşimova Fatma Fazil

İqtisadiyyatın hüquqi tənzim

“Gəncə Bank” da mühasib

53.

Cəfərov Həbib Gündüz

İqtisadiyyatın hüquqi tənzim

“Gəncə Bank” da əməliyyatçı

54.

İsmayılova Şəfa Nizami

İqtisadiyyatın hüquqi tənzim

“Access Bank” Şəmkir fil.əməliyyatçı

55.

Əhmədli Əhməd Tufan

Dövlət və bələdiyyə idar.

Kəlbəcər İH-də təlimatçı

56.

Xəlilzadə Aysel Şaban

Çoxişlənən mal.texnol

“Finca” Bankda əməliyyatçı

57.

Səmədzadə Səməd Hidayət

Konservləş. texnologiyası

Azpetrol-da əməliyyatçı

58.

Qənbərov Rəfail səxavət

Konservləş. texnologiyası

Kürdəmir ray.İH-də təlimatçı

59.

Yusifova Turanə Kamandar

Konservləş. texnologiyası

Azercell-də operator

60.

Allahverdiyeva İlahə Vaqif

Konservləş. texnologiyası

“Uni Bank” Şəmkir filialı operator

61.

Əsədov Rüstəm Nəriman

Dizayn

Bakı ş. 1 saylı Şərəb zavodu

62.

Rəşidbəyli Rüstəm Ələkbər

Dizayn

Bakı ş.Prokurorluğunda sürücü

63.

Cəfərli Nəsimi Elyar

Dizayn

Turizm agentliyində turzim agenti

64.

Səfərov Ruslan Nazim

Turizm və SMSX

Azpetrol-da əməliyyatçı

65.

İsmayılov Rafət Natiq

Turizm və SMSX

Kapital Bank Nəsimi ray.fil.xəzinədar

66.

Rəsulov Əli Həsən

Turizm və SMSX

Samux rayonunda şəxsi təsərrüf.müdiri

67.

İsmayılova Aysel Xaliq

Sənayenin təşkili və idar.

“Uni Bank” Bakı ş. əməliyyatçı

68.

Tağıyev Nicat Camal

Sənayenin təşkili və idar.

“Nar mobile”də əməliyyatçı

69.

Səfərov Nurlan Elman

Sənayenin təşkili və idar.

“Access Bank” Bərdə rayşfilş əməliyyatçı

70.

Bağıyev Vüsal Saməddin

Sənayenin təşkili və idar.

İqtisadi İnkişaf Nazirliyi

71.

Əliyev Elsəvər Nizami

Sənayenin təşkili və idar.

Quba şəh. Hərbi hissədə leytenant

72.

Hüseynov Rəşad Lətif

Sənayenin təşkili və idar.

Quba şəh. Hərbi hissədə leytenant

73.

Bəbirli Babək İlham

Sənayenin təşkili və idar.

Beləqan şəh.İH təlimatçı

74.

Novruzov Təbriz İbrahim

Marketinq

“Bank of Baku”da kredit mütəxəssisi

75.

İsmayılov Hafiz Fərhad

Menecment

“Uni Bank” kredit mütəxəssisi

76.

Bayramova Gülnara Şakir

Menecment

“Azər Türk Bank” əməliyyatçı

77.

Babayeva Elvira Elman

Menecment

“Rabitə Bank” əməliyyatçı

78.

Bayramova Anara Zahid

Menecment

AzTU-da İnformatika kaf.labor

79.

Eminbəyli Səidə Nəcəf

Menecment

“Gəncə Kommersiya Bank” əməliyyatçı

Ziyarətçi: bu gün - 34 | bu ay - 678 | cəmi - 21772
2014. Azərbaycan Texnologiya Universitetinin məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates