Mingəçevir Politexnik İnstitutunun 2010-2013-cü illərdə məzunu və olmuş hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssisləri haqqında məlumat

 

Məzunun adı,atasının adı,soyadı

Bitirdiyi ixtisas və il

Çalışdığı təşkilat, vəzifə

1. 

Məsimli Coşqun Nazim

İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi, 2012

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, dotorant

2. 

Abbasov Fuad Nizami

---

Sumqayıt Şəh., Gilan şirkəti, ekspeditor

3. 

Ağamirov Xəyal Əli

---

Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabineti, məsləhətçi

4. 

Allahverdiyev Elnur Behbud

---

Azərkredit, xəzinədar

5. 

Cəfərov Azər Zakir

---

Glaxo Smith Kline beynəlxalq şirkəti, regional nümayəndə

6. 

Əliyev Vaqif Azad

---

Bakı şəh., Binəqədi rayon, 9№-li kiçik müəssisə, proqramçı 

7. 

Əliyev Aqil Əli

---

Ağcabədi rayon İcra Hakimiyyəti, icra nümayəndəsi

8. 

Həsənov Rəşad İmran

---

Bakı şəh., Azəriqaz İB Nəsimi r. Qaz istismar idarəsi, satış şöbəsinin rəisi

9. 

Hüseynova Şəbnəm Şamil

---

Bakı şəh., Qala sığorta şirkəti, baş mütəxəssis

10.         

Xanışov Ağadadaş Kərəməli

---

Azərdəniz balıq sənayesi Kolleci ümum təhsil şöbəsinin müdiri

11.         

İsmayılov Nəriman Tərlan

---

Mingəçevir şəh. İcra Hakimiyyəti, 2 saylı sahən inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndə

12.         

Məmmədzadə Elmar Nurəddin

---

Fərdi qaydada sahibkar

13.         

Məmmədov Qəhrəman Camal

---

Fərdi qaydada sahibkar

14.         

Mürsəlov Eyyub Surxay

---

Veysəloğlu MMC, ekspeditor

15.         

Rzayev Vüqar Fəxrəddin

---

Mingəçevir Su-kanal idarəsi, abonent şöbəsinin rəisi

16.         

Aliyev Ağa Bəhram

---

Mingəçevir şəh., 56 saylı Elektronika mağazası, satıcı

17.         

Aslanov Namiq Məhəmməd

---

Azərbaycan Texniki Universiteti, magistrant

18.         

Əsgərov Ayxan İlqar

---

Naftalan şəh.,Statistijka idarəsi, məsləhətçi

19.         

Nuriyev Cavid Abdulla

---

Azərbaycan dövlət İqtisad Universiteti, magistrant

20.         

Adıgözəlov Novruz Məzahir

---

Mingəçevir şəh., Briliyant pərdə-tül mərkəzi, satıcı

21.         

Hacıyev Elnay Elyaz

---

Gəncə şəh., İlkin mebel salonu 999

22.         

Nəbiyev Azər Abuzər

---

Goranboy rayon, “Qalib Qroup” MMC

23.         

Umarov Şirin Oruc

---

Bakı şəh., Azərinşaat MMC, mühasib

24.         

Əhmədov Əhmədəli Mahir

---

UNİBANK Şəki filialı, kredit əməliyyatçısı

25.         

Abbasov Daşqın Səftər

---

Naftalan şəh., Mafa MMC, anbardar

26.         

Nəbiyev Rüfət Mabud

---

Bərdə rayonu, Statistika idarəsi, məsləhətçi

27.         

Əsgərov Toğrul Etibar

---

Naftalan şəhər İcra Hakimiyyəti, 1 saylı inzibati ərazi nümayəndəliyi, mühasib

28.         

Məhərrəmli Razim Şərif

---

Parabank Şəmkir filialı, kredit mütəxəssisi

29.         

Bayramov Heydər Elçin

---

Azərbaycan Respublikası Müdafiə Nazirliyi, leytenant

30.         

Süleymanov Pərviz Vidadi

---

Mingəçevir şəh., Energetiklər qəsəbəsi, marketdə satıcı

31.         

Zeynalov Tamerlan Fazil

---

Azərbaycan Respublikası Müdafiə Nazirliyi, tağım komandiri

32.         

Nağıyev Yaşar Şakir

---

Mingəçevir şəh., satıcı

33.         

Ələkbərov Mehman Zeydi

Nəqliyyat vasitələrinin texniki istismarı, 2010

“Evroscon” ASC, mühəndis-mexanik

34.         

Səfərov Ruslan Yaşar

---

Hacıqabul rayonu, DAşıma deportamenti, mühəndis

35.         

Daşdəmirov Roman Qalib

---

Oğuz rayonu, Padar kəndi İcra nümayəndəsinin müavini

36.         

Hüseynov Sadiq İsrahil

---

Azərbaycan Respublikası Fövqaladə Hallar Nazirliyi, Mingəçevir şəhəri, gizir

37.         

İsmayılov Əvəz Əli

---

Muğan Bank Bərdə filialı əməliyyatçı

38.         

Qafarov Şahmar Əbülfəz

---

“Evroscon” ASC, Azərkğrpü, qəlibçi

39.         

Həşimov Azər Xurşud

---

Bərdə rayonu, Polis şöbəsi, polis nəfəri

40.         

Qədimov Yunis Vahid

---

Azərbaycan Respublikası Fövqaladə Hallar Nazirliyi, Mingəçevir şəhəri, xilasedici

41.         

Dərişov Ceyhun Oruc

---

AZENCO ASC, Mingəçevir bölməsi, kompüterçi-operator

42.         

Qəhrəmanov Sakit Əbdül

---

Veysəloğlu ATSC, ekspeditor

43.         

Hüseynov Vasif Vidadi

Nəqliyyat vasitələrinin texniki istismarı, 2011

Azərbaycan Respublikası Müdafiə Nazirliyi, gizir

44.         

Məmmədova Çinarə Əhməd

---

Mingəçevir Turizm Kolleci, müəllim

45.         

İsmayılov Tapdıq Ramazan

---

Mingəçevir şəh., Qədiroğlu firması, mühasib

46.         

Həsənov tural Şikar

---

Azərbaycan Respublikası Daxili İşlər Nazirliyi, yol patrol xidməti

47.         

Çələbiyev Çələbi Şahid

---

Bakı şəh., Pepsikola Şirkəti, ekspeditor

48.         

Rzayev Zamin Sətdar

---

Veysəloğlu ATSC, ekspeditor

49.         

Qurbanov Saleh Şucaət

---

Gəncə şəh., mebel sexi, usta

50.         

Nurməmmədov İlkin Bəşir

---

Bakı şəh., Taksi sürücüsü

51.         

Hüseynov Rəşid Aydın

---

Azərbaycan Respublikası Daxili İşlər Nazirliyi, Yol patrol xidməti

52.         

Əliyev Yavər Rəsul

---

Azərbaycan Respublikası Müdafiə Nazirliyi, gizir

53.         

Əhmədov Elvin Seyran

---

Mingəçevir şəh., “QOLDEX” satış mərkəzi, mütəxəssis

54.         

Yusifov Rüstəm Qeyis

---

Mingəçevir Turizm Kolleci, müəllim

55.         

Həsənov Bəşarət Aydın

---

Mingəçevir şəh., “Baksell” şirkəti, aparıcı mütəxəssis

56.         

Abdullayev İlhad Məhəmmədiyə

Nəqliyyat vasitələrinin texniki istismarı, 2012

Mingəçevir şəh., Araz kursu, nəzarətçi

57.         

Babaşlı Kamran İbad

---

Ucar rayonu, İcra Hakimiyyətində mütəxəssis

58.         

Əhmədov Oruc Şofiq oğlu

---

Mingəçevir şəh., “MRT” satış mərkəzi, satıcı

59.         

Həsənov Firuz Mirbala

---

Dövlət Baş Layihə İnstitutu, aran regional filialı, memar

60.         

Hüseynov Samir Oqtay

---

“Aqrobank” Ağdaş filialı, əməliyyatçı

61.         

Xələfov Səxavət İsaq

---

Bakı şəh., AAF Tikinti şirkəti, usta

62.         

Qasımov Elzamin Sahib

---

Azərbaycan Respublikası Fövqaladə Hallar Nazirliyi, xilasedici

63.         

Məmmədəliyev Məmməd İlham

---

Azərbaycan Respublikası Nəqliyyat Nazirliyi, nəqliyyat vasitələrinin kütlə üzrə nəzarətçi

64.         

Məmmədov Şirxan Mürşüdəli

---

Bakı şəh., “Avromed” firması, sürücü

65.         

Məcidli toğrul Cavanşir

---

Şəki şəh.,restoran-pavilyon, xidmətçi

66.         

Paşayev Şəhrul Zakir

---

Göyçay rayonu, “Türkənçay” fermer təsərrüfatı, anbardar

67.         

Şükrü Məhəmməd Yasər

---

Qəbələ rayonu, Aviasiya təhlükəsizliyi üzrə nəzarət şöbəsi. operator

68.         

Abbasov Tural Vidadi

Yerüstü nəqliyyat vasitələri mühəndisliyi, 2013

Azərbaycan Texniki Universiteti, magistrant

69.         

Camallı Zabil Şakir

---

Azərbaycan İncəsənət Universiteti, 2-ci ixtisas üzrə tələbə

70.         

Əkbərov Əlikram Vidadi

---

Azərbaycan Texniki Universiteti, magistrant

71.         

Kərimov Qaragöz Kərim

---

Azərbaycan İnşaat və Memarlıq Universiteti, magistrant

72.         

Əliyev Elxan Məhəmməd

Maşın mühəndisliyi. 2013

Mingəçevir şəh., “Təsərrüfat malları” mağazası, mühasib

73.         

Məmmədli Nazim Sadiq

---

Şəki şəh., “Halal” market, mühasib

74.         

Ələkbərli Ayxan Tofiq

İnformasiya işlənməsinin və idarətmənin avtomatlaşdırılmış sistemləri, 2012

AqroKredit Bərdə f-ilialı, kredit üzrə mütəxəssis

75.         

İbrahimov Fərqan alim

---

Ticarətçi

76.         

Məmmədov Nicat Gündüz

---

Azərbaycan Respublikası Ədliyyə Nazirliyi, Şəki ş. Penitensiar xidməti, nəzarətçi

77.         

Məmmədov Nahid Rafiq

---

Yevlax Telekommunikasiya Qovşağı, mühəndis

78.         

Rəsulov Şəhriyar Mahmud

---

Oğuz ş. Çirkab Su təmizləmə zavodu, mühəndis

79.         

Yolçuyeva Ayişə fikrət

---

Mingəçevir ş Kür İdman Olimpiya Kompleksi, Qəbul və xidmət şöbəsi, resepşn

80.         

Abbaszadə Səməd Xosrov

Avtomatlaşdırma və informasiya texnikası,2012

Binəqədi qəsəbəsi ATS 411, elektro-mantyor

81.         

Ağayev Taleh Tahir

---

Azərbaycan Respublikası Daxili İşlər Nazirliyi. Baş əməliyyat və statistika idarəsi, baş əməliyyatçı

82.         

Mövsümov Mahir Mayıl

---

Bakı ş. H.Əliyev mərkəzində Beynəlxalq Layihələr Xidməti MMC, İnformasiya texnologiyaları mütəxəssisi

83.         

Süleymanova Gülnar Elçin

---

Unibank Mingəçevir filialı, Mikromaliyyələşdirmə üzrə mütəxəssis

84.         

Əliyeva Sevinc Firdovsi

İnformasiya texnologiyaları və sistemləri mühəndisliyi, 2013

Unibank Mingəçevir filialı, əməliyyatçı

85.         

Həmidova Sevil İlqar

 

Kürdəmir ş. Araz 33 MMC, operator

86.         

Məmmədzadə Leyla Şahin

 

Unibank Şəmkir filialı, maliyyələşdirmə üzrə mütəxəssis

87.         

Yusifov fərid etibar

 

Gəncə şəh. Regional Televiziya yayım stansiyası, texniki işçi

88.         

Zeynalov Bəhruz Muradəli

 

Finca Ağdaş filialı, kredit üzrə mütəxəssis

89.         

İsrafilov Babaək Məmməd

İstilik elektrik stansiyaları, 2010

Mingəçevir ş.”Azərbaycan İES” MMC, qazan-turbin sexində maşinist

90.         

Əfəndiyev Alim Nəzmi

---

Mingəçevir şəhəri “Mingəçevir İzalit” ASC, fəhlə

91.         

Mügumov fuad Fizuli

---

Taksi sürücüsü

92.         

Rəcəbov Rafael Yusif

---

Yevlax Elektrik şəbəkəsi

93.         

Rəsulov Xəlil Faiq

---

Yevlax rayonu İcra hakimiyyətinin Havarlı kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlikdə baş mühəndis.

94.         

Rəhimov Nurlan Məhərrəm

---

Yevlax Elektrik şəbəkəsi, sahə nəzarətçisi

Ziyarətçi: bu gün - 17 | bu ay - 293 | cəmi - 19180
2014. Mingəçevir Politexnik İnstitutunun 2010-2013-cü illər məzunları haqqında məlumat - Azərbaycan Respublikası ali məktəblərin reytinqləri üzrə tədqiqatlar. © AKTAM təşkilatı.
Powered by V@sif & Joomla 1.7 Templates