Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetinin (2009-2013-cü il) məzunu olmuş hazırda müxtəlif təşkilatlarda vəzifə tutan mütəxəssisləri haqqında məlumat
Sıra |
Məzunun adı,atasının adı,soyadı |
Bitirdiyi ixtisas və il |
Çalışdığı təşkilat, vəzifə |
1. |
Rövşən Kamil oğlu Məmmədov |
Mühasibat uçotu və audit, 2010 |
Azəri Star Mikromaliyyə MMC, baş mühasib |
2. |
Ramin Vilayət oğlu Məmmədov |
Mühasibat uçotu və audit, 2010 |
Gəncə Bank, ASC, Kəpəz filialı, aparıcı kredit mütəxəssisi |
3. |
Niyazi Əvəz oğlu Quliyev |
Aqrobiokimya, 2010 |
AMEA Genetik Ehtiyatlar İnstitutu, elmi işçi |
4. |
Aygül Rza qızı qurbanova |
Baytarlıq, 2010 |
Səba ASC, baytar həkimi |
5. |
Anar Arzu oğlu İsmayılov |
İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi, 2011 |
AKSES Bank QSC, şöbə müdiri |
6. |
Ceyhun Elxan oğlu İbrahimov |
Bitkilərin mühafizəsi, 2011 |
Azərbaycan ET Bitki Mühafizəsi İnstitutu, şöbə müdiri |
7. |
Aynur Qaşçay qızı Fətəliyeva |
İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi, 2011 |
Bank of Baku, şöbə müdiri |
8. |
Pərviz İsa oğlu Gidayev |
Gömrük ekspertizası,2011 |
Ərazilərin minalardan təmizlənməsi üzrə Milli agentlik, mütəxəssis |
9. |
Nəriman Rəhman oğlu Salmanov |
Meliorasiya, rekultivasiya və torpaq mühafizəsi, 2011 |
Sumqayıt texnologiyaları parkı MMC, şöbə rəisinin müavini |
10. |
Tərlan Nazir oğlu Cavadov |
Parazitologiya və invazion xəstəlikklər, 2011 |
Royal kanın baytarlıq klinikası, baytar həkimi |
11. |
Rahib Talıb oğlu Rzayev |
İnformasiya sistemləri, 2011 |
AİMKL şirkəti, menecer |
12. |
Nəriman Vəli oğlu İbrahimov |
Mühasibat uçotu və audit, 2012 |
Balakkən rayon inzibati ərazi dairəsi nümayəndəsinin müavini |
13. |
Emil Məhəmməd oğlu Hacıyev |
Mühasibat uçotu və audit, 2012 |
ADNŞ, Qubek Oteli, inzibatçı |
14. |
Şəlalə Kərəm qızı Zeynalova |
Parazitologiya və invazion xəstəlikklər, 2010 |
Respublika baytarlıq laboratoriyasının şöbə müdiri |
15. |
Mirkazım Mirəyyar oğlu Hüseynov |
Mühasibat uçotu və audit, 2010 |
Hidroenerji quraşdırma MMC, director |
16. |
Vasif Cahangir oğlu Orucov |
Mühasibat uçotu və audit, 2010 |
Gəncə Dəyirman MMC, baş mühasib köməkçisi |
17. |
Kamran Rasim oğlu Qarayev |
Mühasibat uçotu və audit, 2010 |
Welfar şirkəti, regional menecer |
18. |
Nicat Adil oğlu Nərimanov |
İstehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi, 2011 |
ADAU Aqrar siyasət və dünya iqtisadiyyatının assistenti. Doktorant |
19. |
Ruslan Nəriman oğlu Kərimov |
Yerquluşu və torpaq müfəttişliyi, 2012 |
Dövlət reyestr xidməti,11 saylı idarə, mütəxəssis |
20. |
Şəhriyar İsa oğlu Əliyev |
Baytarlıq, 2010 |
Bakı şəhər, Xəzər rayonu baş baytar həkimi |
21. |
Rüstəm Nazim oğlu Qasımov |
Baytarlıq, 2006-bakalavr, 2010-magistr |
Qarant Holdinqin Ucar Aqro MMC-də baş baytar həkimi |
22. |
Vüsal Carşı oğlu Abbasov |
Baytarlıq, 2006-bakalavr, 2013-magistr |
“Gilan” Qəbələ Südçülük Komplesində baş baytar həkimi |
23. |
Rəşid Orucəli oğlu Muradzadə |
Baytarlıq, 2012 |
Azərsun Holdinq Şəkər Yem fabrikində Baytar mütəxəssis |
24. |
Ceyhun Hicran oğlu Fərzəliyev |
Zootexniklik, 2011 |
“Səba” Şirkətlər qrupunun Dəvəçi Broyler ASC-də zootexnik |
25. |
Nigar Arzu qızı Abbasova |
Baytarlıq, 2009-bakalavr, 2011-magistr |
ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti |
26. |
Aqil Surxay oğlu Mustafayeva |
Baytarlıq, 2008-bakalavr, 2011-magistr |
Morfologiya, gigiyena və BSE kafedrasının assistenti |
27. |
Gülçin Ramiq qızı Həşimova |
Baytarlıq, 2007-bakalavr, 2011-magistr |
Morfologiya, gigiyena və BSE kafedrasının assistenti |
28. |
Sənəm Zabit qızı İbrahimova |
Baytarlıq, 2009-bakalavr, 2011-magistr |
Heyvandarlıq və balıq məhsulları istehsalı texnologiyası kafedrasının assistenti |
29. |
İradə Əjdər qızı Əsgərli |
Baytarlıq, 2009-bakalavr, 2011-magistr |
ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti |
30. |
Tural Amin oğlu Həsənov |
Baytarlıq, 2009 |
Baytarlıq Preparatlarına Dövlət Elmi Nəzarət İnstitutunda baş elmi işçi |
31. |
Nərmin Akif qızı Əliyeva |
Əczaçılıq 2010-bakalavr 2013-magistr |
ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti |
32. |
RaminƏlsatan oğlu Abbasov |
Əczaçılıq 2010-bakalavr 2013-magistr |
ADAU Əczaçılıq kafedrasının assistenti |
33. |
Türkan Mirsəxavət qızı Babayeva |
Baytarlıq, 2010-bakalavr, 2013-magistr |
ADAU Yoluxmayan xəstəliklər kafedrasının assistenti |
34. |
Elxan Zabir oğlu Usubov |
Mühasibat uçotu və audit |
Şəki şəhər İcra hakimiyyəti başçısı |
35. |
Xəzər Qəşəm oğlu Aslanov |
İqtisadiyyat |
Yardımlı rayon İcra başçısı |
36. |
Nizami Sabir oğlu Hacıyev |
Mühasibat uçotu və audit |
Gəncə şəhər İcra başçısının müavini |
37. |
Rövşən Naıö oğlu Əhmədov |
İqtisadiyyat |
Ağcəbədi rayon İcra başçısının müavini |
38. |
Əziz Əli oğlu Aslanov |
İqtisadiyyat |
|
39. |
Rəşid Əli oğlu Abbasov |
Baytarlıq |
Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin şöbə müdiri |
40. |
Zahid İlham oğlu Cəfərov |
Mühasibat uçotu və audit |
YAP qəzetinin məsul katibi |
41. |
Rövşən Qulam oğlu Qasımov |
Yerquluşu torpaq və şəhər kadasteı |
İsmayıllı rayon yerquruluşu idarəsi |
42. |
Əbülfəz Suliddin oğlu Orucov |
İqtisadiyyat |
AzTelekom İstehsal Birliyinin Gəncə Telekommunikasiya idarəsinin rəisi |
43. |
Musayev Azər |
İqtisadiyyat |
Dövlət Sosial Müdafiə Fondu |
44. |
Gülgün Əsədxan qızı Miranova |
Baytarlıq |
Prezident Aparatı |
45. |
Rəfail Qurban oğlu Eyvazov |
Baytarlıq |
Sumqayıt Tibb Kollecinin direktoru |
46. |
Rəfail Qulu oğlu Quliyev |
İqtisadiyyat |
Vergilər Nazirliyi yanında vergi auditi departamenti |
47. |
Eyvaz Məmmədli oğlu Adgözəlov |
Baytarlıq |
Kənd Təsərrüfatı Nazirliyində |
48. |
Hacı Allahverdi oğlu Əmrahov |
İqtisadiyyat |
Kəlbəcər Mədəıniyyət şöbəsinin müdiri |
49. |
Əli Miriş oğlu Bağırov |
İqtisadiyyat |
Kəlbəcər rayon İcra başçısının müavini |
50. |
Vüsal Nizami oğlu Seyidəliyev |
İqtisadiyyat |
Access Bank şöbə müdiri |
51. |
Fəxri Firuddin oğlu Əhmədov |
Mühasibat uçotu və audit |
Paşa Holdinq |
52. |
Rövşən Roman oğlu Əliyev |
İqtisadiyyat |
Vergilər Nazirliyi |
53. |
Amin Allahverdi oğlu Əliyev |
İqtisadiyyat |
Gəncə şəhər Avtomobil zavodu müdir müavini |
54. |
Bəhruz Mirzə oğlu Əliyev |
Mühasibat uçotu və audit |
Access Bank şöbə müdiri |
55. |
Anar Fəxrəddin oğlu Mustafayev |
İqtisadiyyat |
“Humana” şirkətinin müdiri |
56. |
Samir Həsən oğlu Həsənov |
Yerquluşu torpaq və şəhər kadasteı |
Gəncə şəhər yerquruluşu idarəsi rəisinin müavini |
57. |
Marina Qənbər qızı Quliyeva |
Baytarlıq |
Baytarlıq idarəsi |
58. |
Musa Əli oğlu Yusifov |
Mühasibat uçotu və audit |
Azərbaycan Respublikası Prezidenti Administrasiyası aqrar məsələlər şöbəsində aparıcı mütəxəssis |
59. |
İsa Heydər oğlu Səfiyev |
Mühasibat uçotu və audit, 2009-bakalvr 2011magistr |
Mühasibat uçotu və audit kafedrasının assistenti |
60. |
Anar Yaşar oğlu Yusifzadə |
Mühasibat uçotu və audit, 2009-bakalvr 2011magistr |
Bakı Atabank kredit şöbəsinin rəisi |